Warsztaty fotograficzne

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
15 września 2015

W środę 16. września odbędą się kolejne warsztaty fotograficzne w ramach projektu „Co pamiętają Klucze?”. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-16, do Świetlicy Tęcza w Kluczach o godzinie 15:50.

W ubiegły piątek, odbyły się pierwsze zajęcia, które cieszyły się sporym zainteresowaniem nie tylko najmłodszych uczestników. Pierwsze zdjęcia uczestników projektu będzie można od środy obejrzeć na specjalnym fotoblogu oraz profilu facebook poświęconemu projektowi – informują organizatorzy zajęć.

Warsztaty fotograficzne są realizowane przez grupę nieformalną Klucze Do Bram w ramach projektu "Co pamiętają Klucze?" dofinansowanego z programu FIO - Małopolska Lokalnie 2015, ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

W ramach projektu we wrześniu, odbędzie się cykl 10 warsztatów fotograficznych, w tym trzech plenerów prowadzonych przez profesjonalnego fotografa. Projekt zakłada również 5 warsztatów turystycznych traktujących o naszym regionie oraz spotkanie z informatykiem, który umożliwi dzieciom publikacje swoich zdjęć na ogólnym profilu facebook projektu i fotoblogu.

Poza warsztatami, dzieci i młodzież uczestnicząca w projekcie będzie miała okazję przygotować i wziąć udział w wernisażu oraz wystawie swoich prac w Domu Kultury. Organizatorzy przewidują również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami na najpiękniejsze zdjęcie przedstawiające gminę Klucze. Warsztaty są bezpłatne, do dyspozycji dzieci i młodzieży będą aparaty cyfrowe, laptopy i komputery.Galeria

  • Powiększ zdjęcie Warsztaty fotograficzne

    Warsztaty fotograficzne

  • Powiększ zdjęcie warsztaty fotograficzne

    warsztaty fotograficzne

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-09-15
Data publikacji:2015-09-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:2593