Przyjaciele dużych rodzin w Krakowie

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
6 października 2015

Już niebawem Kraków zamieni się w stolicę dużych rodzin. Kongres Karty Dużej Rodziny to: debaty, wymiana doświadczeń, ale także liczne atrakcje dla dzieci. Zapraszamy 12 października do Opery Krakowskiej.

Swój udział w Kongresie Karty Dużej Rodziny zapowiedzieli przedstawiciele rodzin wielodzietnych, samorządów, partnerów Karty Dużej Rodziny oraz minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz.

Na rodziny czeka masa atrakcji. Dzieci będą mogły wziąć udział w grach i zabawach pod opieką profesjonalnych animatorów. Niespodzianki będą przygotowane także przez partnerów Karty Dużej Rodziny.

W programie uczestniczy już ponad 1000 firm i instytucji, które udzielają zniżek w ponad 10 tys. miejsc w całej Polsce. Swoją kartę odebrało już ponad 1,25 mln osób, a wnioski złożyło 1,4 mln.

Karta Dużej Rodziny przyznawana jest każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Rodzicom karta wydawana jest dożywotnio, dzieciom do ukończenia 18 lub 25 lat (w przypadku nauki). Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Karta przyznawana jest bezpłatnie i bez względu na dochód.

Kongres Karty Dużej Rodziny odbędzie się w poniedziałek 12 października w godz. 10.00–15.00 w Operze Krakowskiej przy ul. Lubicz 48 w Krakowie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie: www.wydarzenia.kdr.pl.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie 1

    1

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-10-06
Data publikacji:2015-10-06
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Adrian Mrówka
Liczba odwiedzin:2296