Wyróżnienie dla Marcina Cockiewicza

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
17 kwietnia 2018

Marcin Cockiewicz, radny Województwa Małopolskiego , który gościł na ostatniej sesji Rady Gminy Klucze, został udekorowany przez Wójta Norberta Bienia złotą wpinką z herbem Gminy Klucze.

Jak napisał w treści listu okolicznościowego Wójt Gminy Klucze Norbert Bień, przyznał to wyróżnienie za owocną współpracę i podejmowanie skutecznych działań dla rozwoju wspólnoty samorządowej, jaką jest Gmina Klucze. Podziękował również Marcinowi Cockiewiczowi za zaangażowanie i aktywność, które wielokrotnie przyczyniły się do realizacji przedsięwzięć na rzecz dobra społecznego.

Wyróżnienia w postaci tarcze herbowych (złotych i srebrnych) Wójt Norbert Bień postanowił przyznawać osobom, które w swoim życiu zawodowym czy społecznym podejmowały działania na rzecz Gminy Klucze - jej promocji, rozwoju i dobra wspólnego mieszkańców. Wpinki zostały po raz pierwszy wręczone przez Norberta Bienia osobom z okazji jubileuszu 25-lecia samorządu terytorialnego w Polsce. W lutym tego roku wpinki (złote i srebrne) przyznano 25 osobom, wśród których znaleźli się sołtysi, przewodniczące Kół Gospodyń Wiejskich, druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych, przedsiębiorcy i osoby związane z działalnością kulturalną. W marcu, przy okazji jubileuszu scenicznego, złotą wpinkę otrzymał Zdzisław Dusza, który w Gminnym Ośrodku Kultury, jako instruktor muzyczny, prowadził solistów i zespoły GOK.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-04-17
Data publikacji:2018-04-17
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:713