Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Sesja Rady Gminy Klucze

Przejdź do - Sesja Rady Gminy Klucze

Biuro Rady informuje, że  31.05.2019  o godz.  14.30 w Urzędzie Gminy Klucze( sala-parter)odbędzie się SESJA  Rady Gminy Klucze.

24 maja 2019
Czytaj więcej o: Sesja Rady Gminy Klucze

To będzie sportowy Dzień Dziecka w Bydlinie

Przejdź do - To będzie sportowy Dzień Dziecka w Bydlinie

Turniej Piłkarski pod patronatem Antoniego Piechniczka, dmuchany plac zabaw, przejażdzki samochodami terenowymi i pokazy grup militarnych to główne atrakcje festynu z okazi Dnia Dziecka, jaki przygotowuje w Bydlinie Stowarzyszenie "Otwarci". Wkrótce więcej szczegółów - warto zaglądac na profil stowarzyszenia na portalu społecznościowym Facebook

23 maja 2019
Czytaj więcej o: To będzie sportowy Dzień Dziecka w Bydlinie

Złoto w Polsce, półfinał w Europie

Przejdź do - Złoto w Polsce, półfinał w Europie

Grupa „New Wena X” z olkuskiego oddziału Szkoły Tańca Wena zdobyła dwa złote medale w Krajowych Mistrzostwach IDO (Międzynarodowej Organizacji Tańca) i doszła do półfinału na Mistrzostwach Europy IDO we włoskim Rimini. W „New Wena X” tańczą dwie mieszkanki naszej gminy - Oliwia Jurczyk z Kolbarku i Karolina Jurczyk z Kwaśniowa Dolnego

23 maja 2019
Czytaj więcej o: Złoto w Polsce, półfinał w Europie

Mamy medalistę w kulturystyce

Przejdź do - Mamy medalistę w kulturystyce

Michał Woźniczko z Rodak, dwudziestotrzyletni kulturysta startujący w kategorii „fitness", zajął 2 miejsce podczas Mistrzostw Polski IBFF & WPF w Kulturystyce i Fitness Siedlce 2019 r. Były to równocześnie eliminacje do Mistrzostw Europy w Rzymie, gdzie nasz mieszkaniec będzie reprezentował Polskę!

23 maja 2019
Czytaj więcej o: Mamy medalistę w kulturystyce

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Przejdź do - Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczach z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2019 zorganizowała zajęcia dla grup przedszkolnych z przedszkola Jasia i Małgosi w Kluczach. Zajęcia miały pokazać, że biblioteka jest nie tylko miejscem, gdzie można wypożyczyć książki, ale w którym również można świetnie się bawić!

23 maja 2019
Czytaj więcej o: Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Dotacja na remont remizy w Bogucinie Dużym

Przejdź do - Dotacja na remont remizy w Bogucinie Dużym

Gmina Klucze jest jednym z beneficjentów tegorocznej edycji programu „Małopolskie Remizy”. Województwo Małopolskie przyznało nam 48 tysięcy złotych pomocy finansowej na realizację prac budowlano-remontowych w remizie strażackiej w Bogucinie Dużym. Będzie to kontynuacja ubiegłorocznych prac w tym budynku, na które również przyznano dofinansowanie.

22 maja 2019
Czytaj więcej o: Dotacja na remont remizy w Bogucinie Dużym

Uwaga na intensywne opady deszczu i burze

Przejdź do - Uwaga na intensywne opady deszczu i burze

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Kluczach  w oparciu o prognozy Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od dnia 22.05.2019 r. dnia 23.05.2019 r. do godziny 18:00  na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym, miejscami od 50 mm do 90 mm. W trakcie opadów możliwe burze z porywami wiatru do 70 km/h. 

22 maja 2019
Czytaj więcej o: Uwaga na intensywne opady deszczu i burze