Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Bezpłatne warsztaty kulinarne dla dzieci

Przejdź do - Bezpłatne warsztaty kulinarne dla dzieci

Zapraszamy w najbliższą środę, 24 lipca. Sprawdź szczegóły na plakacie.

22 lipca 2019
Czytaj więcej o: Bezpłatne warsztaty kulinarne dla dzieci

Indywidualna ścieżka kariery dla niepełnosprawnych

Przejdź do - Indywidualna ścieżka kariery dla niepełnosprawnych

Jesteś absolwentem szkoły wyższej lub uczysz się na ostatnim roku studiów? Posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności? Weź bezpłatnie udział w projekcie zaplanowania i wdrożenia indywidualnej ścieżki kariery oraz wprowadzenia na rynek pracy. Szczegóły - w załączniku.

22 lipca 2019
Czytaj więcej o: Indywidualna ścieżka kariery dla niepełnosprawnych

Ogarnij patent na darmowe wakacje

Przejdź do - Ogarnij patent na darmowe wakacje

Jeśli jesteś osobą kreatywną i masz hobby, którym chciałbyś zainteresować innych, zgłoś się do stworzenia autorskich warsztatów. Z pomocą Programu „PROJEKTOR - wolontariat studencki” możesz zorganizować swoje wymarzone wakacje za darmo. Więcej - w załączniku.

22 lipca 2019
Czytaj więcej o: Ogarnij patent na darmowe wakacje

Angielski Teatr w szkole w Chechle

Przejdź do - Angielski Teatr w szkole w Chechle

W ubiegłym roku szkolnym w szkole Podstawowej w Chechle rozpoczęto realizację projektu „The English Theatre – Angielski Teatr” dotowanego z Programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING. Projekt zakończy się w grudniu w przyszłym roku szkolnym.

22 lipca 2019
Czytaj więcej o: Angielski Teatr w szkole w Chechle

Soboty z angielskim w Cieślinie

Przejdź do - Soboty z angielskim w Cieślinie

Zapraszamy na zajęcia z języka angielskiego dla najmłodszych, które odbywają się pod hasłem "Angielskie Lato - I like it!"

18 lipca 2019
Czytaj więcej o: Soboty z angielskim w Cieślinie

Obowiązek zgłoszenia do ewidencji przydomowych oczyszczalni ścieków i zbiorników na nieczystości ciekłe

Zgodnie z art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 1454) gminy mają obowiązek prowadzenia ewidencji zbiorników bezodpływowych na nieczystości ciekłe oraz ewidencji przydomowych oczyszczalni ścieków. W związku z powyższym Wójt zwraca się z uprzejmą prośbą do mieszkańców Gminy Klucze o wypełnienie druku zgłoszenia posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków, informację tą należy składać w Urzędzie Gminy Klucze ul. Partyzantów 1.

18 lipca 2019
Czytaj więcej o: Obowiązek zgłoszenia do ewidencji przydomowych oczyszczalni ścieków i zbiorników na nieczystości ciekłe

Przygotowania do wyprawy na Elbrus

Przejdź do - Przygotowania do wyprawy na Elbrus

Robert Wójcicki z Bogucina Dużego przygotowuje się do wejścia na Elbrus, najwyższy szczytu Kaukazu. Celem wyprawy jest pomoc dla Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, które będzie prowadzić w Kluczach „Centrum Wsparcia i Terapii Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin”. Przedsięwzięcie wspiera Gmina Klucze.

18 lipca 2019
Czytaj więcej o: Przygotowania do wyprawy na Elbrus