Gmina Klucze

Projekt z Gminy Klucze w głosowaniu w Budżecie Obywatelskim Małopolski!

2 października 2017

Stworzenie etnicznej grupy muzyczno-tanecznej SANDaIKEYS! czyt. Sandalki :-) to projekt z Gminy Klucze, który jest wśród zadań dopuszczonych do głosowania w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego (wśród tzw. zadań małych). Głosować można tylko do 13 października!

 

Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego! Głosować można tylko do 13 października! Jeśli chcesz poprzeć projekt z Gminy Klucze - inicjatywę stworzenie etnicznej grupy muzyczno-tanecznej SANDaIKEYS! - zapoznaj się z potrzebnymi informacjami poniżej.


Projekt zakłada utworzenie grupy muzyczno-tanecznej o charakterze etnicznym specjalizującej się w artystycznych pokazach tanecznych z wykorzystaniem afrykańskich kostiumów, bodypaintingu oraz afrykańskiej muzyki perkusyjnej granej na żywo, promującej Pustynię Błędowską.

Sandalki to będzie prawdziwy teatr tańca, niezwykła choreografia, wspaniałe kostiumy i niepowtarzalne malowidła na ciele, rytm bębnów, które przeniosą widza i słuchacza w świat egzotycznych, afrykańskich krain – informują autorzy projektu.

Zajęcia taneczne, muzyczne i teatralne odbywać się będą w szkole w Kluczach.

Nie czekaj i zagłosuj już dziś na zadanie nr MZA11!
https://bo.malopolska.pl/index.php/zadania#2610

 

Jak głosować?

Możesz oddać tylko jeden głos i zagłosować wyłącznie na jedno zadanie! Musisz mieć skończone 16 lat i być mieszkańcem województwa małopolskiego.

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ:
- przez internet (głosowanie aktywne do 13.10.) https://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie
- przez wrzucenie papierowej karty do urny w 15 lokalizacjach w całej Małopolsce, m.in. w UMiG Olkusz, Rynek 1 a w perzypadku wyboru projektu z Gminy Klucze ( SANDaIKEYS!) możesz wrzucić kartę w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Kluczach - karta do pobrania tutaj https://www.malopolska.pl/_userfiles/uploads/KZ-VII/BO/Karta%20do%20g%C5%82osowania_2017.pdf
- przez wysłanie karty pocztą na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków; koniecznie z dopiskiem: „Budżet Obywatelski” - liczy się data wpływu do urzędu

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zagłosuj na Klucze!

    Zagłosuj na Klucze!

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-02
Data publikacji:2017-10-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:1353