Gmina Klucze

Trzecia edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

10 kwietnia 2018

Rozpoczyna się realizacja 3. Edycji Budżetu Obywatelskiego. W 2018 r., podobnie jak w roku ubiegłym, do dyspozycji mieszkańców Zarząd Województwa Małopolskiego przeznaczył 8 milionów złotych na realizację pomysłów Małopolan. Do 6 czerwca mieszkańcy województwa mogą zgłaszać zadania!

W kwietniu i maju odbywać w każdym subregionie odbywać się będą warsztaty informacyjno-edukacyjne. Warsztaty to dobra okazja, aby porozmawiać z ekspertami i dowiedzieć się jak poprawnie zgłosić zadanie, by bez problemu przeszło niezbędne weryfikacje i trafiło na listę projektów poddanych pod głosowanie. Warsztaty takie odbędą się m.in. 18 kwietnia w Olkuszu o godz. 17.00 w Centrum Kultury (patrz: załącznik z harmonogramem).

Mieszkańcy Małopolski mogą zgłaszać zadania od 7 maja do 6 czerwca 2018 r. Pracownicy Urzędu będą analizować i oceniać zadania pod kątem oceny formalnej i możliwości ich realizacji. Listę zadań dopuszczonych do głosowania poznamy najpóźniej 31 sierpnia br.

Na zadania, które przeszły weryfikację Małopolanie będą mogli głosować od 10 września do 5 października. Wyniki głosowania, a co za tym idzie zadania, które zostaną zrealizowane w ramach 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego poznamy do 30 listopada 2018 r.

 

WIĘCEJ INFORMACJI: https://www.bo.malopolska.pl/ oraz w załączonych plikach.

 

 

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Trzecia edycja Budżetu Obywatelskiego Małopolski

    Trzecia edycja Budżetu Obywatelskiego Małopolski

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-04-10
Data publikacji:2018-04-10
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:1041