Gmina Klucze

Głosuj! Są projekty dla naszych mieszkańców!

5 września 2018

Od 10 września możesz głosować na zadania, które mogą zostać sfinansowane z Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Są wśród nich projekty obywatelskie dla mieszkańców gminy Klucze!

 

Warto zagłosować w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Na liście zadań znajdują się takie, które są dedykowane mieszkańcom Małopolski Zachodniej, w tym powiatu olkuskiego, na przykład „Weekendy z piłką ręczną” pod hasłem „Spotkania ze szczypiorniakiem” (rozwój sportowy dzieci ze szkół podstawowych poprzez gry i zabawy z piłką ręczną) czy projekty dla osób niepełnosprawnych.

Niektóre z zadań dzięki Państwa głosom zostaną być może zrealizowane bezpośrednio na terenie gminy Klucze. Takim zadaniem jest np. „My i nasz Szpital Edycja 2018”, w którym Małopolski Szpital Chorób Płuc i Rehabilitacji im. Edmunda stara się o pozyskanie środków na utwardzenie części nawierzchni parkingu na terenie szpitala oraz remont nawierzchni tarasu przed wejściem do Budynku Głównego.

Z kolei „Kluczewski SENIOR 50+” jest skierowany do emerytów, seniorów, osób starszych i niepełnosprawnych i ma na celu wsparcie seniorów w łączeniu aktywności ze zdobywaniem wiedzy. Przewidziane są m.in. ciekawe zajęcia m.in. z zakresu zdrowia, dietetyki, kultury i prawa, a także wyjazdy studyjne.

PEŁNA LISTA ZADAŃ PRZEZNACZONYCH POD GŁOSOWANIE – TUTAJ >>> 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-09-05
Data publikacji:2018-09-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:1238