Gmina Klucze

Otwarcie Dziennego Domu „Senior+” w Chechle – można już składać wnioski rekrutacyjne

10 stycznia 2019

Wójt Gminy Klucze oraz Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach zapraszają mieszkańców Gminy Klucze do składania wniosków w postępowaniu rekrutacyjnym uczestników do Dziennego Domu „Senior+” w Chechle przy ul. Leśnej 1.

Oferta jest skierowana dla 20 osób po 60-tym roku życia, zamieszkałych na terenie Gminy Klucze, którzy ze względu na wiek i towarzyszące mu dysfunkcje, bądź trudną sytuację życiową, nie są w stanie same funkcjonować w społeczeństwie.                                 

Działalność bieżąca Dziennego Domu „Senior+” będzie polegać na realizacji podstawowych usług mających na celu udzielanie pomocy w czynnościach dnia codziennego, zapewnieniu gorącego posiłku oraz innych usług wspomagających, dostosowanych do potrzeb seniorów. W ramach zajęć Dzienny Dom „Senior+” zapewnia zajęcia rehabilitacyjne, terapii zajęciowej, kulinarne, sportowo-rekreacyjne, edukacyjne oraz kulturalno-oświatowe. 

Placówka będzie działała od poniedziałku do piątku przez minimum 8 godzin dziennie od 8:00 do 16:00. Przewiduje się pobieranie opłat za uczestnictwo w zajęciach Dziennego Domu „Senior+”. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach (ul. Zawierciańska 12, tel. 32 642-84-67 lub 32 642-94-01)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Senior +

    Senior +

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-01-10
Data publikacji:2019-01-10
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:1317