Gmina Klucze

Inwentaryzacja ogrzewania budynków – prosimy mieszkańców o wypełnienie ankiety

9 października 2019

W związku z obowiązkiem przeprowadzenia inwentaryzacji ogrzewania budynków w Gminie Klucze, wynikającym z aktualizacji Programu Ochrony Powietrza dla Województwa Małopolskiego, Wójt Gminy Klucze zwraca się do mieszkańców z prośbą o wypełnienie  ankiety, którą należy dostarczyć do Urzędu Gminy Klucze do 31 grudnia 2019 r.

Zebrane od Państwa dane zostaną wprowadzone do Bazy Inwentaryzacji Ogrzewania Budynków w Małopolsce udostępnionej przez Marszałka Województwa Małopolskiego – jest to  obowiązkiem każdej gminy. Powyższe informację będą również podstawą do oceny skali potrzeb w naszej gminie i zaplanowania kolejnych działań w celu pozyskania dofinansowania na wymianę instalacji grzewczych i urządzeń.

Uprzejmie prosimy, o wypełnienie ankiet i dostarczenie ich do Urzędu Gminy Klucze osobiście lub przez sołtysów. Prosimy również, aby wszelkie działania polegające na wymianie starego pieca, termomodernizacji oraz zainstalowaniu odnawialnych źródeł energii w Państwa budynkach, zgłaszać w Urzędzie Gminy Klucze.

 

Ankiety są dostępne:

Wypełnione formularze można:

 

Zdjęcie ilustracyjne: Biznes zdjęcie utworzone przez jcomp - pl.freepik.com

 

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Fot. freepik

    Fot. freepik

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-10-09
Data publikacji:2019-10-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Jaworski
Liczba odwiedzin:402