Gmina Klucze

Ankieta Preferencji SIM SMS Klucze

21 czerwca 2022

ANKIETA badająca opinie i preferencje przyszłych najemców mieszkania w systemie Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej.

 

W związku z podjętą inicjatywą budowy budynków mieszkalnych przez SIM SMS sp. z o.o. i chęcią dopasowania oferty mieszkaniowej do potrzeb zarówno mieszkańców, jak i osób, które zamierzają związać swoją przyszłość ze Społeczną Inicjatywą Mieszkaniową SMS sp. z o.o. zapraszamy wszystkch zainteresowanych do  udziału w badaniu ankietowym. Ankieta składała się z 16 pytań dotyczących kilku obszarów związanych z preferencjami mieszkaniowymi.

LINK DO ANKIETY

Przypominamy, że:

Społeczna inicjatywa mieszkaniowa, czyli SIM, to spółka (not for profit) realizująca budownictwo społeczne. To program dla osób i rodzin nie posiadających własnego mieszkania, którzy dysponują środkami na regularne opłacanie czynszu, jednak ich dochody są za niskie na zaciągnięcie kredytu hipotecznego na mieszkanie.

SIM SMS jest spółką zawiązaną w dniu 30 kwietnia 2021r. aktem notarialnym Rep."A" Nr 3017/2021 przez Skarb Państwa reprezentowany przez Krajowy Zasób Nieruchomości oraz 7 gmin województw świętokrzyskiego, małopolskiego i śląskiego:

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa (SIM) to program, w ramach którego rząd we współpracy z samorządem utworzy tysiące mieszkań lokatorskich z preferencyjnymi opłatami za użytkowanie. Mieszkania z czasem będzie można wykupić na własność.

Główne założenia Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej to przede wszystkim zwiększanie dostępności mieszkań na wynajem dla osób, które nie mają zdolności kredytowej, ale mają zdolność do regularnego opłacania czynszu za mieszkanie.

Ankieta pozwoli określić skalę zainteresowania ofertą SIM wśród mieszkańców Gminy Klucze. Państwa zapytania, opinie i udzielone w ankiecie informacje będą przydatne przy opracowaniu projektu budowlanego, pozwolą ustalić potrzebną strukturę i wielkość mieszkań.

Korzyści z bycia najemcą SIM to:

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie wizualizacja

    wizualizacja

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-06-21
Data publikacji:2022-06-21
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Joanna Smentek
Liczba odwiedzin:408