Gmina Klucze

Home

Artykuły

APEL RADY GMINY KLUCZE o niezwłoczne podjęcie zaniechanego wykonania zastępczego usunięcia odpadów

Przejdź do - APEL RADY GMINY KLUCZE o niezwłoczne podjęcie zaniechanego wykonania zastępczego usunięcia odpadów

Apel Rady Gminy Klucze do Starosty Olkuskiego i Rady Powiatu o niezwłoczne podjęcie zaniechanego wykonania zastępczego usunięcia odpadów z terenu Klucz Osady Nr 4 w ramach toczącego się postępowania egzekucyjnego prowadzonego przez Starostę Olkuskiego.

20 lipca 2018
Czytaj więcej o: APEL RADY GMINY KLUCZE o niezwłoczne podjęcie zaniechanego wykonania zastępczego usunięcia odpadów

Remont parkingu w Ryczówku

Przejdź do - Remont parkingu w Ryczówku

W Ryczówku wykonano remont parkingu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym. Miejsca parkingowe wykonane zostały z kostki brukowej.

20 lipca 2018
Czytaj więcej o: Remont parkingu w Ryczówku

Bliżej Kultury i Tradycji

Przejdź do - Bliżej Kultury i Tradycji

Stowarzyszenie „Otwarci” w Bydlinie jest realizatorem zadania publicznego „Bliżej Kultury i Tradycji”. Projekt zakłada organizację zajęć muzyczno-wokalnych i warsztatów rękodzieła artystycznego dla Kół Gospodyń Wiejskich w Gminie Klucze. Przedsięwzięcie będzie reallizowane przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach otwartego konkursu „Małopolska – czas na wieś”.

20 lipca 2018
Czytaj więcej o: Bliżej Kultury i Tradycji

Dar szpitala dla Ukrainy

Przejdź do - Dar szpitala dla Ukrainy

Samochód sanitarny oraz aparaty - Ultrasonograficzny System Diagnostyczny (USG) i RTG ogólnodiagnostyczny - to darowizna przekazana przez Małopolski Szpital Chorób Płuc i Rehabilitacji im. Edmunda Wojtyły dla placówek medycznych na Ukrainie. Sprzęt, za pośrednictwem Polskiego Zespołu Humanitarnego, trafi do szpitala w oddalonej od nas o półtora tysiąca kilometrów Stanicy Ługańskiej i do ukraińskiego zespołu humanitarnego. W ten sposób choć w niewielkim stopniu przyczyni się do poprawy tragicznej sytuacji, pod względem dostępności do diagnostyki i leczenia gruźlicy, u naszego sąsiada na Wschodzie.  

20 lipca 2018
Czytaj więcej o: Dar szpitala dla Ukrainy

Kreatywne wakacje w bibliotece

Przejdź do - Kreatywne wakacje w bibliotece

Gminna Bibliotek Publiczna w Kluczach przygotowała dla dzieci wakacyjne zajęcia pod hasłem „Kreatywne wakacje w bibliotece – dla tych, którzy nie lubią nudy”.  W spotkaniach, które odbywają się w środy i piątki w godzinach  od 10.30 do 11:30, uczestniczą dzieci w różnym wieku. Tegoroczne zajęcia mają na celu pobudzenie dzieci do kreatywnego myślenia oraz rozbudzenia wyobraźni. Zobacz, jak bawią się dzieci w bibliotece!

19 lipca 2018

Podpisano umowę na dostawę 23 nowoczesnych autobusów

Przejdź do - Podpisano umowę na dostawę 23 nowoczesnych autobusów

Nowoczesne autobusy w przyszłym roku pojawią się na trasach obsługiwanych przez Związek Komunalny Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu. Dzisiaj w siedzibie zarządu związku podpisano umowę na dostawę taboru autobusowego z producentami, przedstawicielami firm: Solaris Bus&Coach oraz Autosan.

18 lipca 2018
Czytaj więcej o: Podpisano umowę na dostawę 23 nowoczesnych autobusów

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-07-12
Data publikacji:2015-07-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:184762