Gmina Klucze

Strona główna

Najnowsze aktualności

Ogłoszenie Wójta Gminy Klucze

Przejdź do - Ogłoszenie Wójta Gminy Klucze

Wyłożenie do publicznego wglądu oraz o możliwość zapoznania się z niezbędną dokumentacją projektu częściowej zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Klucze w sołectwach Chechło i Klucze obszar A i C.

25 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Ogłoszenie Wójta Gminy Klucze

Mieszkanka Rodak skończyła 102 lata!

Przejdź do - Mieszkanka Rodak skończyła 102 lata!

Pani Władysława Porcz z Rodak obchodziła 102 urodziny! Życzenia jubilatce złożyli z tej okazji przedstawiciele samorządu Gminy Klucze: wójt Norbert Bień i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Barbara Kocjan. Pani Władysława przyjmowała życzenia w gronie rodzinnym. Jej dom jest domem wielopokoleniowym, więc zawsze może liczyć na wsparcie najbliższych.

23 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Mieszkanka Rodak skończyła 102 lata!

Uwaga na burze z gradem!

Przejdź do - Uwaga na burze z gradem!

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Kluczach  w oparciu o prognozy Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godziny 12:00 dnia 23.04.2018r. do godz. 2:00 dnia 24.04.2018r. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 15 do 25 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Ponadto lokalnie mogą wystąpić opady gradu.

23 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Uwaga na burze z gradem!

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie

Przejdź do - Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie

Zuzanna Grabowska, uczestniczka zajęć w pracowni ceramicznej w Gminnym Ośrodku Kultury w Kluczach, otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Smok Obibok i Jego przyjaciele", w którym wzięły udział 84 placówki oświatowe z całej Polski.

23 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie

Rewitalizacja parku w Kluczach

Przejdź do - Rewitalizacja parku w Kluczach

Trwają prace związane z zagospodarowaniem parku w Kluczach. Będą tam oświetlone alejki z małą infrastrukturą, stoliki do gier, altana, siłownia i plac zabaw.

20 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Rewitalizacja parku w Kluczach

Zarządzenie Wójta Gminy Klucze

Przejdź do - Zarządzenie Wójta Gminy Klucze

Zarządzenie w sprawie wyboru ofert na wyłonienie podmiotu, który przeprowadzi otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu wspierania kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych w 2018 roku. 

20 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Zarządzenie Wójta Gminy Klucze