Gmina Klucze

Strona główna

Najnowsze aktualności

Bezpieczne Wakacje 2019

Przejdź do - Bezpieczne Wakacje 2019

Komisariat Policji w Kluczach włącza się do ogólnopolskiej akcji BEZPIECZNE WAKACJE 2019. Policjanci przestrzegają m.in. przed korzystaniem z kąpielisk w miejscach niedozwolonych i narażeniem na niebezpieczeństwa w Internecie.

14 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Bezpieczne Wakacje 2019

Raport o Stanie Gminy Klucze – mieszkańcy mogą uczestniczyć w debacie

Przejdź do - Raport o Stanie Gminy Klucze – mieszkańcy mogą uczestniczyć w debacie

19 czerwca w Urzędzie Gminy Klucze, podczas sesji Rady Gminy Klucze, odbędzie się debata nad Raportem o Stanie Gminy Klucze za 2018 rok, w której mogą zabierać głos mieszkańcy. Szczegóły - w informacji Przewodniczącego Rady Gminy Klucze.

13 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Raport o Stanie Gminy Klucze – mieszkańcy mogą uczestniczyć w debacie

Sesja Rady Gminy Klucze

Przejdź do - Sesja Rady Gminy Klucze

Biuro Rady Gminy Klucze informuje: 19 czerwca o godz. 12.00 w Urzędzie Gminy Klucze (sala na parterze) odbędzie się SESJA Rady Gminy Klucze .

13 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Sesja Rady Gminy Klucze

Pożegnanie żołnierza Armii Krajowej

Przejdź do - Pożegnanie żołnierza Armii Krajowej

Wczoraj pożegnaliśmy por. Jana Jurczyka ps. Klon, żołnierza Armii Krajowej, w czasie wojny członka oddziału dowodzonego przez Gerarda Woźnicę ps. Hardy, stacjonującego w rejonie Gór Bydlińskich i operującego na tych terenach w latach 1943 – 1944. Jan Jurczyk zmarł w wieku 95 lat. Był prawdopodobnie ostatnim z 360 żołnierzy zaprzysiężonych w szeregi dwóch kompanii „Hardego”. 

13 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Pożegnanie żołnierza Armii Krajowej

Ostrzeżenie - burze z gradem w Małopolsce

Przejdź do - Ostrzeżenie - burze z gradem w Małopolsce

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Kluczach w oparciu o prognozy Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godziny 14:00 dnia 13.06.2019r. od godziny 06:00  dnia 14.06.2019r. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 do 50 mm oraz porywami wiatru do 115 km/h. Miejscami możliwy grad.

13 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Ostrzeżenie - burze z gradem w Małopolsce

Goście z Tarnopola

Przejdź do - Goście z Tarnopola

W Kluczach gościła kilkunastoosobowa grupa z Tarnopola na Ukrainie. Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja szkoły przyjechali do nas na zaproszenie Szkoły Podstawowej w Kluczach. Obie placówki – kluczewska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II i Tarnopolski Zespół Naukowo-Wychowawczy Szkoła nr 2 w Tarnopolu – podpisały przed dwoma laty porozumienie o współpracy.

13 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Goście z Tarnopola

Vajra zaprasza na rajdy przygodowe!

Przejdź do - Vajra zaprasza na rajdy przygodowe!

Stowarzyszenie Vajra przygotowała w tym roku dwie imprezy. 15 czerwca odbędzie się kolejna edycja Rajdu Czterech Żywiołów, a 21 lipca będzie można włączyć się Mistrzostwa Europy w Rajdach Przygodowych (AREC – Adventrue Racing Europen Champion), gdzie jednym z punktów startowych będzie nasza Róża Wiatrów na Pustyni Błędowskiej.

12 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Vajra zaprasza na rajdy przygodowe!