Gmina Klucze

Strona główna

Najnowsze aktualności

Ogólnopolska Olimpiada Strażaków OSP

Przejdź do - Ogólnopolska Olimpiada Strażaków OSP

Organizatorzy  zawodów, druhowie Dariusz i Zbigniew Tokarscy oraz współorganizator Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego w Krakowie, zapraszają na VII Ogólnopolską Olimpiadę Sportowo-Pożarniczą Strażaków OSP. Tegoroczna edycja olimpiady odbędzie się w dniach  14 i 15 września na terenie Ośrodka Czorsztyn – Ski  w Kluszkowcach w gminie Czorsztyn (Małopolska).

23 sierpnia 2019
Czytaj więcej o: Ogólnopolska Olimpiada Strażaków OSP

Kto przygarnie koty?

Przejdź do - Kto przygarnie koty?

Pilnie poszukujemy domu dla małych kotków z Chechła (3 kotki i 1 kot). Osoby, które chciałyby zaopiekować zwierzętami (lub jednym z kotów) prosimy o pilny kontakt z Urzędem Gminy Klucze - tel. 32 642 85 08 wew. 57. W przypadku wyrażenia chęci przygarnięcia kotki, jest możliwość uzyskania dofinansowania do jej sterylizacji.

23 sierpnia 2019
Czytaj więcej o: Kto przygarnie koty?

Bezpłatne warsztaty z robotyki!

Przejdź do - Bezpłatne warsztaty z robotyki!

Grupa nieformalna "Pozytywnie Zakręceni" i Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach zapraszają na bezpłatne warsztaty z robotyki. Zajęcia odbywają się w Domu Kultury "Hutnik" w Jaroszowcu.

23 sierpnia 2019
Czytaj więcej o: Bezpłatne warsztaty z robotyki!

Od wykluczenia do zatrudnienia

Przejdź do - Od wykluczenia do zatrudnienia

Trwa rekrutacja do projektu „OD WYKLUCZENIA DO ZATRUDNIENIA” nr RPMP.09.01.02-12-0212/17 realizowanego w ramach Regionalnego  Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego o na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Grupą docelową projektu są osoby powyżej 18 roku życia, z 6 powiatów: chrzanowskiego, olkuskiego, wadowickiego, oświęcimskiego, miechowskiego i krakowskiego.

23 sierpnia 2019
Czytaj więcej o: Od wykluczenia do zatrudnienia

Dożynki Województwa Małopolskiego

Przejdź do - Dożynki Województwa Małopolskiego

Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski i Przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego Rafał Bochenek zapraszają na XXI Dożynki Województwa Małopolskiego.

22 sierpnia 2019
Czytaj więcej o: Dożynki Województwa Małopolskiego

Galeria zdjęć z dożynek parafialnych

Przejdź do - Galeria zdjęć z dożynek parafialnych

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii z Dożynek Parafialnych w Kwaśniowie. Msza oraz obrzęd dożynkowy odbyły się na Borach Kwaśniowskich.

22 sierpnia 2019
Czytaj więcej o: Galeria zdjęć z dożynek parafialnych

Za tydzień Zlot Lambretta Club Polska w Kluczach

Przejdź do - Za tydzień Zlot Lambretta Club Polska w Kluczach

W ostatni weekend sierpnia w gminie Klucze będą gościć miłośnicy kultowych skuterów Lambretta. Podczas zlotu SKUTARMANIA jego uczestnicy odwiedzą najciekawsze miejsca turystyczne w gminie i okolicach.

22 sierpnia 2019
Czytaj więcej o: Za tydzień Zlot Lambretta Club Polska w Kluczach