Jesteś tutaj: Start / Home

Home

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Kreatywne wakacje w bibliotece

Przejdź do - Kreatywne wakacje w bibliotece

Gminna Bibliotek Publiczna w Kluczach przygotowała dla dzieci wakacyjne zajęcia pod hasłem „Kreatywne wakacje w bibliotece – dla tych, którzy nie lubią nudy”.  W spotkaniach, które odbywają się w środy i piątki w godzinach  od 10.30 do 11:30, uczestniczą dzieci w różnym wieku. Tegoroczne zajęcia mają na celu pobudzenie dzieci do kreatywnego myślenia oraz rozbudzenia wyobraźni. Zobacz, jak bawią się dzieci w bibliotece!

19 lipca 2018

Podpisano umowę na dostawę 23 nowoczesnych autobusów

Przejdź do - Podpisano umowę na dostawę 23 nowoczesnych autobusów

Nowoczesne autobusy w przyszłym roku pojawią się na trasach obsługiwanych przez Związek Komunalny Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu. Dzisiaj w siedzibie zarządu związku podpisano umowę na dostawę taboru autobusowego z producentami, przedstawicielami firm: Solaris Bus&Coach oraz Autosan.

18 lipca 2018
Czytaj więcej o: Podpisano umowę na dostawę 23 nowoczesnych autobusów

Przerwa w dostawie wody - Klucze, ul. Dworska i Partyzantów.

PWiK Sp. z o.o. w Olkuszu zawiadamia, że w związku z awarią sieci wodociągowej 18.07 nastąpią zakłócenia i przerwy w dostawie wody w Kluczach na ulicach: Partyzantów i Dworskiej. Zakłócenia wystąpią do godz. 14.00.

18 lipca 2018
Czytaj więcej o: Przerwa w dostawie wody - Klucze, ul. Dworska i Partyzantów.

Intensywne opady deszczu - kolejny komunikat

Przejdź do - Intensywne opady deszczu - kolejny komunikat

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Kluczach  w oparciu o prognozy Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godziny 8:00 dnia 18.07.2018r. do godziny 8:00 dnia 19.07.2018r. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się wystąpienie deszczu o natężeniu okresami umiarkowanym i silnym. Prognozowana suma opadów za okres obowiązywania ostrzeżenia miejscami może wynosić od 30 mm do 50 mm. 

18 lipca 2018

Przetarg na nieruchomości w Kolbarku

Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji ogłasza PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż  nieruchomości położonej w Kolbarku. 

18 lipca 2018
Czytaj więcej o: Przetarg na nieruchomości w Kolbarku

"Usłyszeć krzyk milczenia"

Przejdź do - "Usłyszeć krzyk milczenia"

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach informuje, że od 01.07 do 31.12.2018 roku realizowany jest projekt pod nazwą: "Usłyszeć krzyk milczenia" w ramach Programu Osłonowego  "Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie" dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

17 lipca 2018
Czytaj więcej o: "Usłyszeć krzyk milczenia"

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-07-12
Data publikacji:2015-07-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:184404