Rekrutacja do bezpłatnego programu Liga NGOs

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
11 października 2021

Liga NGOs to nowoczesna forma rozwoju dla liderów. Decydując się na udział w programie słuchacze uzyskają możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez znakomitych wykładowców i trenerów.

Warsztaty prowadzić będą osoby specjalizujące się w pozyskiwaniu środków oraz menadżerowie m.in. z Google. Będziemy trenować umiejętność pisania wniosków, wystąpień publicznych, zarządzania projektami, zespołem, poznamy niezbędne elementy savoir-vivre. Będą spotkania z ministrami i innymi ważnymi i wartościowymi gośćmi.

Na zgłoszenia czekamy do 15 października. W Lidze NGOs może wziąć udział każda zainteresowana osoba, która przejdzie proces rekrutacji.

Formularz rekrutacyjny znajduje się tutaj.

Wymagania: pracowitość, zapał i chęć porządkowania świata.

Jak to działa?

Program składa się 7 weekendowych zjazdów, w trakcie których uczestnicy wezmą udział w wykładach i warsztatach, a także będą realizowali własne projekty. Kolejne etapu programu to Projekt Społeczny z wykorzystaniem nabytych umiejętności oraz Summer School.

Udział w Lidze jest BEZPŁATNY. Zapewniamy wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów. Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie programu.

Jaki jest efekt?
Dobrze wyedukowane i sprawnie funkcjonujące społeczeństwo obywatelskie jest najlepszą gwarancją zapobiegania wszelkim nieprawidłowościom i społecznym zagrożeniom, zachowaniom ryzykownym i przestępczym. O skuteczności przeczytasz tutaj: http://bityl.pl/gicRGhttp://bityl.pl/D3BUuhttp://bityl.pl/tdD0V.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat informacyjny

    Plakat informacyjny

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-10-11
Data publikacji:2021-10-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Magda Moroń
Liczba odwiedzin:166