Data publikacji: 2023-03-17

Setne urodziny mieszkańca Jaroszowca!

15 marca 2023 r. setne urodziny świętował wraz z rodziną z Warszawy pan Józef Chaładus z Jaroszowca (ur. 15 marca 1923 r.).

Z tej okazji jubilata odwiedzili przedstawiciele samorządu: Sekretarz Gminy Klucze Daniel Hickiewicz oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Nina Ziaja, którzy złożyli panu Józefowi najserdeczniejsze życzenia i przekazali listy gratulacyjne od Wójta Gminy Klucze, a także od Premiera i Wojewody Małopolskiego.

Pan Józef, pomimo zacnego wieku, tryska energią i może poszczycić się doskonałą pamięcią. Urodził się w Sosnowcu, a w Jaroszowcu osiedlił się w 1962 r. kiedy to rozpoczął pracę w Szkłobudowie. Wraz z żoną, która niestety zmarła w 2009 r., wiedli na ziemi kluczewskiej spokojne życie.

Dostojnemu jubilatowi życzymy zdrowia i pogody ducha na kolejne lata życia oraz tego, aby każdy dzień upływał w atmosferze radości i życzliwości!

Setne urodziny mieszkańca Jaroszowca - pana Józefa Chaładusa. Na zdjęciu jubilat. Sekretarz Gminy Daniel Hickiewicz wręczający  list gratulacyjny w obecności kierownika USC Niny Ziaji
Setne urodziny mieszkańca Jaroszowca - pana Józefa Chaładusa
Setne urodziny mieszkańca Jaroszowca - pana Józefa Chaładusa. Na zdjęciu jubilat. Sekretarz Gminy Daniel Hickiewicz wręczający list gratulacyjny w obecności kierownika USC Niny Ziaji
Setne urodziny mieszkańca Jaroszowca. Na zdjęciu Józef Chałdus z rodziną