Ilość wyświetleń: 180

Skład Rad Sołeckich


Odsłuchaj

Powrót

Sołtysi i składy Rad Sołeckich kadencji 2019 – 2023

BOGUCIN DUŻY – sołtys Józef Pachuł

1.Stanisława Swędzioł

2.Waldemar Kruszak

3.Kazimierz Przybylski

4.Michał Banyś

5.Marcin Przybylski

6.Mariusz Noga

7.Zdzisław Wójcicki

8.Mirosław Sowa

9.Grzegorz Karoń

10.Ewelina Pachuł

11.Iwona Piątek

BYDLIN – sołtys Dawid Wolny

1.Zdzisław Barczyk

2.Małgorzata Kulawik

3.Jarosław Paś

4.Barbara Pietrzak-Struzik

5.Jacek Grzanka

6.Paweł Milanowski

7.Waldemar Osowski

8.Krzysztof Chłosta

9.Marzena Wojtacha

CIEŚLIN – Sołtys Rydzyk Dariusz

1.Jan Grzanka

2.Barbara Grzegorczyk

3.Antoni Lis

4.Marian Mędrek

5.Radosław Polak

6.Paweł Świda

7.Grzegorz Trepka

CHECHŁO – sołtys Sierka Maria

1.Henryk Rudy

2.Aleksandra Majewska

3.Natalia Mermel

4.Teresa Dróżdż

5.Andrzej Wójcik

6.Janusz Piasecki

7.Małgorzata Binek

8.Artur Półkoszek

9.Karol Kula który

10.Teresa Mermel

11.Robert Jaworski

12.Dorota Kurowska

13.Stanisław Zygmunt

14.Wiesława Grzanka

15.Karolina Słodowy

GOLCZOWICE – Sołtys Jakubski Maciej

1.Józef Trepka

2.Andrzej Trepka

3.Jan Bakalarczyk

4.Barbara Karoń

5.Albert Mrówka

6.Teresa Wacławczyk

7.Bronisław Domagała

HUCISKO – Sołtys Kruszak Ewa

1.Beata Drożdżowska

2.Ilona Franczak

3.Michał Dolezy

4.Łukasz Sierant

5.Edward Oruba

6.Wioletta Dziadkowiec

JAROSZOWIEC – Sołtys Marcin Grojec

1.Chmura Adam

2.Chrzanowski Zygmunt

3.Pacia Adam

4.Rydzyk Maria

5.Rydzyk Justyna

6.Stachurka Marceli

7.Skrzypiec Tomasz

8.Wolska Dorota

KLUCZE – Sołtys Aneta Oleksy

1.Cygankiewicz Katarzyna

2.Morońska Aleksandra

3.Rapacz Sandra

4.Lucyna Latos

5.Kargól Andrzej

6.Piotr Kasprzyk

7.Ewa Czapla

8.Nowakowski Robert

9.Michalik Jan

10.Hagno Małgorzata

11.Rak Jarosław

KOLBARK - Sołtys Jan Domagała

1. Janusz Adamski

2. Leszek Barczyk

3. Jerzy Barczyk

4. Zbigniew Barczyk

5. Przemysław Kowal

6. Stanisława Kamionka

7. Paulina Szatan- Pasich

8. Danuta Przewłoka

9. Bożena Piątek

10. Jan Pałka

11. Marian Roch

12. Kazimierz Olesiak

KRZYWOPŁOTY – Sołtys Kuśmierska Alina

1.Krzysztof Dąbrowski

2.Krzysztof Grzanka

3.Janina Polak

4.Bogdan Dąbrowski

5.Zofia Zając

6.Barbara Antonik

7.Stanisław Szot

8.Bogusława Straszak

KWAŚNIÓW DOLNY – sołtys Nowak Krzysztof

1.Tomasz Bruzda

2.Jerzy Gębal

3.Justyna Jurczyk

4.Tadeusz Kozioł

5.Barbara Nowak

6.Wojciech Pacia

7.Bogusław Trendel

KWAŚNIÓW GÓRNY – Sołtys Smętek Grzegorz

1.Michorczyk Mirosława

2.Kamil Wołek

3.Tadeusz Szatan

4.Mariola Rogowska

5.Dorota Kardynał

6.Miron Piszczek

7.Jerzy Kajdan

8.Agnieszka Wydmańska

RODAKI – Sołtys Wojnar Barbara

1. Mieczysław Binek

2. Jacek Burdzel

3. Anna Domagała

4. Lidia Gamrot

5. Katarzyna Katarzyńska

6. Danuta Ładoń

7. Karolina Sapiechowska

RYCZÓWEK – sołtys Anna Haratyk

1.Fil Edward

2.Marlena Hyla

3.Ewelina Guzik

4.Gabriela Ekiert

5.Mateusz Król

6.Adam Garus

7.Grzegorz Turski

8.Mieczysława Szczepanik

9.Zuzanna Kaszuba

10.Sebastian Kopeć

11. Barbara Prasowska

ZALESIE GOLCZOWSKIE – Sołtys Ścigaj Agnieszka

1.Grzanka Barbara

2.Kulanty Renata

3.Maciąg Ewa

4.Nowakowska Joanna

5.Pająk Sławomir