Rządowy program „Czyste Powietrze” – spotkanie dla mieszkańców!

Program Czyste Powietrze

11 września 2018

Wójt Gminy Klucze zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące rządowego programu Czyste Powietrze, umożliwiającego otrzymanie dofinansowania na termomodernizację domu i źródła jego ogrzewania. Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 17 września o godz. 18.00, w Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach.

Program Priorytetowy Czyste Powietrze to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego.

W związku z programem Ministerstwo Środowiska przygotowało cykl spotkań dla mieszkańców gmin. Spotkania dotyczą skutków wpływu zanieczyszczonego powietrza na nasze zdrowie, a także możliwości uzyskania dofinansowania z programu oraz tego, jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację domu.

Więcej informacji o programie: PATRZ – ZAŁĄCZONA ULOTKA oraz strona internetowa programu https://www.mos.gov.pl/czyste-powietrze/

Informacja - rządowy Program Czyste Powietrze