Aktualności

W DK w Jaroszowcu "poskromiono złośnicę" podczas biesiady Katarzynkowo-Andrzejkowej

25 listopada 2022 r. w Domu Kultury „Hutnik” w Jaroszowcu miała miejsce Biesiada „Katarzynkowo – Andrzejkowa” pn. „ Stój Katarzyno”, podczas której odbył się spektakl pt. „Poskromienie złośnicy” w wykonaniu amatorskiej grupy teatralnej, powstałej przy DK w Jaroszowcu.

Autor: Joanna Milewska , 2022-11-27

Dostępne Mieszkanie - program wsparcia

Informacja na temat kolejnego modułu programu „Samodzielność-Aktywność-Mobilność!” realizowanego przez samorządy powiatowe we współpracy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Autor: Joanna Milewska , 2022-11-25

Uroczyste podsumowanie projektu “Młodzi bez granic”, realizowanego przez SP Jaroszowiec

W dn. 21 listopada 2022 r. odbyło się w SP Jaroszowiec podsumowanie Gminnego Konkursu Literacko-Plastycznego "Z Orłem Białym przez stulecia” oraz projektu “Młodzi bez granic”.

Autor: Joanna Milewska , 2022-11-25

Informacja Wójta Gminy Klucze w sprawie zakupu węgla na preferencyjnych warunkach

Gmina Klucze od 29.11.2022 rozpoczyna sprzedaż węgla w cenie 1 790 zł brutto za tonę. Mieszkańcy, których wnioski zostały pozytywnie rozpatrzone zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo o możliwości zakupu.

Komisja Rady Gminy Klucze

Biuro Rady informuje, że w dniu 29.11.2022r. o godz. 15.00 odbędzie się Wspólne Posiedzenie Komisji Biuro Rady informuje, że w dniu 29.11.2022r. o godz.15.00 odbędzie się Wspólne Posiedzenie Komisji Rady Gminy Klucze.

PRZYPOMINAMY O KONKURSIE PLASTYCZNYM

Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach przypomina o konkursie plastycznym. Ozdobę świąteczną, wykonaną według własnego pomysłu należy dostarczyć do 1 grudnia 2022 r. do Domu Kultury "Hutnik" w Jaroszowcu, ul. Leśnia 1. Zapraszamy do udziału

OSTRZEŻENIE: intensywne opady śniegu

Komunikat Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu.

Zapraszamy na Wspólną Wigilię i Jarmark Bożonarodzeniowy

Wójt Gminy Klucze, Centrum Usług Społecznych oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach zapraszają na Wspólną Wigilię oraz Jarmark Bożonarodzeniowy. Szczegóły na plakacie.

Autor: Joanna Milewska , 2022-11-23

OSTRZEŻENIE: intensywne, marznące opady śniegu

Komunikat Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu.

Autor: Joanna Milewska , 2022-11-23

„Zamigaj z nami” – zakończenie projektu Działaj Lokalnie

Grupa Nieformalna „Limak”, dzięki dofinansowaniu z Działaj Lokalnie, zorganizowała bezpłatne zajęcia z języka migowego dla początkujących. Grupa liczyła 12 beneficjentów, co pozwoliło na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Autor: Joanna Milewska , 2022-11-22