Aktualności

Projekt MARR: „Nauczyciele dla Zrównoważonego Rozwoju: Wspólna Droga w Przyszłość”

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza szkoły podstawowe i ich pracowników (nauczycieli klas I-III oraz IV-V) do udziału w projekcie pn. „Nauczyciele dla Zrównoważonego Rozwoju: Wspólna Droga w Przyszłość”.

Komunikat Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Krakowie

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 20 do 26 kwietnia 2024 r. zostanie przeprowadzona wiosenna akcja ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Informacja dot. Punktu Pomocy Prawnej

Informacja o lokalizacji punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na obszarze Powiatu Olkuskiego.

Informacja dot. pracy Kasy Urzędu Gminy Klucze

W dniach 15.04.2024 - 22.04.2024 Kasa Urzędu Gminy w Kluczach będzie nieczynna.

Firma Velvet CARE dołączyła do grona polskich sygnatariuszy Karty Różnorodności

W kwietniu 2024 roku firma Velvet CARE dołączyła do grona polskich sygnatariuszy Karty Różnorodności, unijnej inicjatywy na rzecz promowania różnorodności, równości i inkluzywności w miejscu pracy.

Wybory samorządowe 2024

OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W KRAKOWIE I Ważne

OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W KRAKOWIE I z dnia 10 kwietnia 2024 r. o wynikach wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast na obszarze województwa małopolskiego.

OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W KRAKOWIE I Ważne

OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W KRAKOWIE I z dnia 10 kwietnia 2024 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa małopolskiego

Wybory do Parlamentu Europejskiego

OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 18 marca 2024 r.

Obwieszczenie o postanowieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie zarządzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego oraz o okręgach wyborczych i siedzibach okręgowych komisji wyborczych.

FESTIWAL ZAWODÓW W MAŁOPOLSCE

W dniach 24-25 kwietnia w ramach „Festiwalu Zawodów” odbędą się warsztaty z doradztwa edukacyjno-zawodowego dla uczniów z Małopolski kończących szkoły podstawowe.

Informacja o Działaniach Priorytetowych Policji

Komisariat Policji w Kluczach informuje, że w miejscowości Klucze, na ul. Zawierciańskiej, w rejonie parku, wdrożone zostały Działania Priorytetowe polegające na ujawnianiu wykroczeń porządkowych.

Autor: Joanna Milewska , 2024-04-10