Data publikacji: 2023-04-17

Konkurs literacki dot. Powstania Styczniowego - nowy termin

Przypominamy, iż Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach realizuje zadanie pn. „Równość – Wolność – Niepodległość”. Projekt zakłada organizację cyklu wydarzeń o charakterze historyczno – kulturowo – artystycznym oraz edukacyjnym, mających na celu włączenie mieszkańców gminy Klucze i innych gmin powiatu olkuskiego w obchody 160. Rocznicy Powstania Styczniowego.

W ramach zadania odbywa się m.in. konkurs literacko–plastyczny: konkurs literacki adresowany jest do uczniów szkół średnich powiatu olkuskiego, a do udziału w konkursie plastycznym zapraszamy uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Klucze i uczestników pozaszkolnych zajęć plastycznych z ośrodków kultury powiatu olkuskiego. Konkurs plastyczny odbędzie się w formie stacjonarnej.

O szczegółach konkursu pisaliśmy tutaj: https://gmina-klucze.pl/pl/szczegoly-aktualnosci/980

Chcąc ułatwić wszystkim zainteresowanym udział w Powiatowym Konkursie Literackim „RÓWNOŚĆ – WOLNOŚĆ – NIEPODLEGŁOŚĆ” organizatorzy przedłużają termin składania prac literackich do dnia 21.04.2023 r.

W załączeniu – regulamin konkursu literackiego oraz zgłoszenie - z nowym terminem.