Data publikacji: 2023-09-21

Ilość wyświetleń: 101

22 września 2023 r. "Europejski Dzień bez Samochodu " - przyłącz się do akcji z ZKG KM Olkusz


Odsłuchaj

Powrót

Zarząd ZKG KM Olkusz oferuje 22 września br. darmowe przejazdy autobusami dla kierowców w związku z przypadającym na ten dzień Europejskim Dniem bez Samochodu!


Zarząd Związku Komunalnego Gmin "Komunikacja Międzygminna" w Olkuszu jako organizator komunikacji miejskiej na terenie gmin: Olkusz, Klucze, Bolesław, Bukowno z okazji "Europejskiego Dnia bez Samochodu" wprowadzi w dniu 22 września br. darmowe przejazdy dla kierowców.
Będzie to zachęta do korzystania z komunikacji miejskiej nie tylko podczas "Dnia bez Samochodu". Organizatorzy akcji liczą na to, że nowoczesny tabor i atrakcyjna taryfa biletowa przekona mieszkańców do regularnych podróży autobusami, a dodatkowo przyczyni się do zmniejszenia emisji szkodliwych zanieczyszczeń, co ochroni środowisko.
Bezpłatnie z komunikacji będą mogli skorzystać mieszkańcy, którzy postanowią uczcić "Europejski Dzień bez Samochodu" i zostawią swój pojazd w garażu.
Mieszkańcy będą mogli korzystać z usług komunikacji miejskiej po okazaniu dowodu rejestracyjnego swego pojazdu i dokumentu potwierdzającego tożsamość, nie kasując przy tym biletu.

Informacja: ZKG KM Olkusz