Data publikacji: 2023-11-21

Pokaz ratowniczy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w AP Przemsza Klucze

20 listopada 2023 r. hala sportowa w Kluczach stała się miejscem wyjątkowego wydarzenia. Akademia Piłkarska Przemsza Klucze zorganizowała Pokaz Ratowniczy z Zakresu Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla swoich zawodników i ich rodziców. Pokaz okazał się być nie tylko edukacyjny, ale również pełen inspiracji a młodzi uczestnicy z Akademii wykazali się imponującą znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy.

Gość specjalny tego wyjątkowego wieczoru, Pan Góźdź, przekazał nam nie tylko swoją znakomitą wiedzę w dziedzinie pierwszej pomocy, ale także podzielił się z nami swoim ogromnym doświadczeniem i pasją do ratownictwa. Jego obecność była dla nas nieoceniona, a prezentowany przez niego pokaz był niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.

Dziękujemy Panu Stanisławowi Góźdź za:

1. Profesjonalne Prowadzenie: Umiejętność przekazywania wiedzy w sposób zrozumiały i przystępny sprawiła, że nawet najmłodsi uczestnicy z Akademii z łatwością przyswajali zasady pierwszej pomocy.

2. Oddanie i Pasję: Pan Góźdź podzielił się z nami nie tylko swoimi umiejętnościami, ale także pasją do ratownictwa, co stanowiło inspirację dla wszystkich obecnych.

3. Bezinteresowność: Jego gotowość do podzielenia się wiedzą bez żadnych oczekiwań materialnych stanowiła dla nas prawdziwy gest szlachetności i altruizmu.

Wiedza na temat pierwszej pomocy jest niezwykle cenna w przypadku nagłych sytuacji. Organizacja takich pokazów pozwala społeczności lokalnej lepiej przygotować się do radzenia sobie w sytuacjach awaryjnych, co z kolei może znacząco wpłynąć na szybkość reakcji i skuteczność pomocy.

Pokaz nie tylko poszerzył naszą wiedzę na temat pierwszej pomocy, ale także umocnił więzi społeczności Akademii. Wprowadził nowe, wartościowe elementy do naszej codzienności, a zdobyta wiedza będzie służyć nam przez wiele lat. Dla Akademii Piłkarskiej Przemsza Klucze była to okazja do pokazania, że troszczy się nie tylko o rozwój piłkarski swoich zawodników, ale także o ich ogólne bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i aktywny udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wasza obecność sprawiła, że to spotkanie było nie tylko lekcją, ale także wspólnym wysiłkiem na rzecz zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w naszej społeczności.

W rezultacie pokaz ten wydaje się być znacznie więcej niż tylko lekcją pierwszej pomocy - to inwestycja w bezpieczną, zintegrowaną i odpowiedzialną społeczność.

Tekst: Akademia Piłkarska Przemsza Klucze

Galeria zdjęć

Pokaz Ratowniczy z Zakresu Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Fot. Akademia Piłkarska Przemsza Klucze0