Data publikacji: 2024-02-09

Ankieta dot. przeciwdziałania przemocy domowej

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Klucze,

Centrum Usług Społecznych w Kluczach w okresie 01.01.2023-31.03.2024 realizuje projekt pn. „Otwórz oczy, nie daj się przemocy!” utworzony w ramach Programu „Sprawiedliwość”, finansowany ze środków funduszy norweskich i środków krajowych.

W ramach realizacji projektu zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety online skierowanej do wszystkich dorosłych mieszkańców gminy Klucze.

Jej celem jest diagnoza lokalnych potrzeb dotyczących przeciwdziałania przemocy domowej, ze szczególnym uwzględnieniem osób starszych (tzn. w wieku 65 lub więcej lat) oraz osób z niepełnosprawnościami.

Wyniki ankiety będą pomocne do wypracowania skutecznych działań w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej w gminie Klucze w najbliższych latach.

Link do formularza ankiety: https://forms.gle/Wp7sXRvXcJECmwpF9

Prosimy o wypełnienie ankiety najpóźniej do czwartku 29 lutego 2024 roku.

Z góry dziękujemy Państwu za poświęcony czas oraz udzielone odpowiedzi.

Źródło: CUS Klucze