Data publikacji: 2024-04-19

w dniu 26.04.2024 r. o godzinie 15:30 odbędzie się

wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy Klucze

Proponowany Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocność obrad.

2. Przedstawienie porządku obrad i przyjęcie porządku obrad.

3. Sprawozdanie z realizacji Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi za 2023 r.

4. Omówienie projektów uchwał w sprawie :

- wyrażenia zgody na dokonanie zmiany części nieruchomości stanowiącej działkę gruntu nr 1589/1 w Bydlinie będącą własność Gminy Klucze na nieruchomość stanowiącą działkę gruntu nr dz. 251/8 położoną w Bydlinie.

- utworzenia mieszkania treningowego oraz określenia zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w mieszkaniach treningowych.

- przekształcenie mieszkania chronionego w mieszkanie treningowe.

- zmiana uchwały budżetowej Gminy Klucze na 2024r.

- zmiany uchwały Nr XCVI/582/2023 Rady Gminy Klucze z dnia 20 grudnia 2023r. w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Klucze na lata 2024-2034.

- udzielenia dotacji celowej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kluczach.

5. Sprawy bieżące.

6. Zamknięcie posiedzenia komisji.

Przewodniczący Komisji                                    Przewodniczący Komisji

(-) Marcin Grojec                                                    (-) Aneta Oleksy